יום שבת, 14 במאי 2016

מטבח מאלומיניום - המהפכה הבאה במטבח

חברת "פרופילי הגליל" פיתחה פטנט מהפכני – שלד המטבח עשוי אלומיניום ועליו ניתן להתקין דלתות מטבח מכל חומר, גודל ועיצוב. כן כן, המהפכה במטבח כבר כאן! לא עוד ארונות מטבח מעץ מתפורר, לא עוד טרמיטים ומזיקים אחרים שנוגסים בגוף המטבח, הסוף לחשש מבעיות רטיבויות במטבח - על כל אלו האלומיניום נותן את הפתרון האולטימטיבי למטבח. הרי היום:


לא! אז למה לבנות גוף של מטבח מעץ?! כן, מדובר בגוף המטבח בלבד, כך שדלתות המטבח יכולות להיות מיוצרות כבעבר מעץ או מפורמייקה. גם הפרזול יכול להיות כל פרזול שבעולם כולל כמובן מהחברות המובילות בתחום כגון: בלום או גראס. והתוצאה... חיצונית זהה, אך פנימית המטבח עבר שדרוג משמעותי! 

מטבח מאלומיניום בסגנון כפרי
מטבח מאלומיניום בסגנון הייטקי

וכך נראה הגוף ללא החיפוי החיצוני

לאלומיניום יתרונות בולטים רבים, שהופכים אותו לחומר מנצח בייצור ארונות מטבח: מדובר במתכת קלה אותה ניתן לעצב בקלות ובכל צורה. אלומיניום אינו נסדק או נרקב, הוא עמיד לקורוזיה ולתנאי אקלים קשים, אינו מתבלה במגע עם חומרי ניקוי ואינו רעיל, לא דורש צביעה וגם לא תחזוקה. יתרון נוסף ולא מבוטל של מטבחים המיוצרים מאלומיניום היא העובדה שמדובר בחומר מהטבע, שניתן למחזור וייצורו אינו כרוך בפגיעה בכדור הארץ, הן מבחינת כריתת עצים והן בזכות פליטה נמוכה של חמצן מהחומר.


למותג החדש קוראים Aluminew Kitchen והוא ייוצר עבור משווקי מטבחים מחברות מגוונות, והם מיוצרים בהתאמה אישיתהפיתוח החדשני מקנה ללקוחות אחריות לכל החייםכן כן בלי אותיות קטנות, אחריות לכל החיים על גוף המטבח

המטבחים מיוצרים במפעל הגלילי, ומשווקים ומותקנים ע"י שורה של יצרני מטבחים ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים על מטבחי האלומיניום: www.k4l.co.il


עשו לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולא תפספסו שום פוסט!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה